Slapukų politika

SLAPUKŲ NAUDOJIMO POLITIKA

Šį privatumo politika yra skirta asmenims (tiek fiziniams, tiek juridiniams), kurie naudojasi MB “Kraustymėlis.lt” (toliau KOMPANIJA) interneto svetaine adresu: www.kraustymelis.lt ar bet kokiomis joje teikiamomis paslaugomis, siekiant informuoti asmenis apie tai, kokią informaciją renka MB “Kraustymėlis.lt” (KOMPANIJA ) internet svetainėje ir kaip ją naudoja.

 

SLAPUKAI

Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurį KOMPANIJOS interneto svetainė įdiegia vartotojo įrenginyje: kompiuteryje, mobiliajame telefone ir tt.. Jie plačiai naudojami, kaip svetainės atminties ir, kad svetainės veiktų geriau. Dėl šios priežasties pagrindinė slapukų paskirtis yra prisiminti parinktis (svetainės kalbą, nustatymai ir kt.). Slapukai taip pat padeda atpažinti į tą patį tinklalapį sugrįžusį vartotoją.

 

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

KOMPANIJOS interneto svetainėje naudojami šių tipų slapukai:

Privalomi Slapukai.

Šie slapukai svetainėje yra būtini, kad vartotojas galėtų naršyti ir naudotis svetainės funkcijomis pvž: įsiminti formose įvestą informaciją, kai vartotojas pereina nuo vieno puslapio prie kito naršymo seanso metu. Be privalomų slapukų svetainė veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. Šie slapukai nerenka jokios informacijos rinkodaros tikslais ir neįsimena, kur Jūs lankėtės internete.

Funkciniai Slapukai.

Funkciniai slapukai leidžia prisiminti vartotojų pasirinkimus ir efektyviau naudotis svetaine www.kraustymelis.lt. Funkciniai slapukai taip pat įsimena Jūsų padarytus pakeitimus, prisimena anksčiau pasirinktą kalbą, atliktas paieškas ir tt. Šio tipo slapukai nėra būtini svetainės veikimui, tačiau jie leidžia patogiau naršyti.

Analitiniai Slapukai.

Analitiniai slapukai renka informaciją apie www.kraustymelis.lt svetainės naudojimą ir padeda tobulinti svetainės veikimą. Renkami duomenys apima vartotojų peržiūrėtus tinklalapius, iš kokių susijusių tinklalapių vartotojai atėjo į svetainę www.kraustymelis.lt ar kur išėjo, naudojamos platformos tipą, naršymo veiklą, datos ir laiko informaciją. Analitiniai slapukai nerenka asmeninės vartotojų informacijos ir visa šių slapukų surinkta informacija yra apibendrinta ir anonimiška.

Tiksliniai slapukai

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai naudojami tam, kad Jums būtų rodoma įdomesnė ir Jūsų interesus labiau atitinkanti reklama, arba tam, kad tos pačios reklamos parodymų svetainėje skaičius būtų ribojamas. Šios rūšies slapukai taip pat naudojami reklamos kampanijos veiksmingumui matuoti. Šie slapukai gali būti naudojami siekiant įsiminti, į ką žiūrėjote, apsilankę svetainėje.

 

Prieigą prie statistinių duomenų apie KOMPANIJOS svetainės lankytojus turi KOMPANIJOS direktorius,kuris yra atsakingas už šių duomenų analizę ir interneto svetainės tobulinimą.

 „Google Analytics“ įrankį suteikia JAV įmonė „Google Inc.“, tad ji taip pat turi prieigą prie šiuo įrankiu surinktų statistinių duomenų. „Google Inc.“ yra įsipareigojusi taikyti ES-JAV Privatumo skydo principus, kurie užtikrina, kad paslaugų teikėjas atitinka ES privatumo standartų reikalavimus. Šiam teikėjui taip pat taikomi sutartiniai įpareigojimai užtikrinti privatumą. Apie tai galite paskaityti https://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamendment_20160909.html

 

TREČIŲJŲ ASMENŲ SLAPUKAI

KOMPANIJA naudoja patikimų ir pripažintų internetinių reklamos ir rinkodaros įmonių paslaugas: Facebook ir Google. KOMPANIJA taip pat gali naudotis trečiųjų asmenų tiekėjais analitiniais tikslais. Siekiant šių tikslų būtina įdiegti ir trečiųjų asmenų slapukus. Tiekėjai, kurių paslaugomis naudojasi KOMPANIJA, yra įsipareigoję informuoti klientus apie savo vykdomą veiklą ir taikyti aukštus atsakingo verslo ir duomenų tvarkymo standartus.

 

SLAPUKŲ PARINKČIŲ KEITIMAS

Naudodami naršyklių (pvz., Internet Explorer, Safari, Firefox ar Chrome) nustatymus, vartotojai gali pasirinkti – naudoti /nenaudoti slapukus. Pasirinkti priimamus slapukus ar atsisakyti tam tikrų slapukų galite bet kada, pakeitę savo naršyklės nustatymus.

Jeigu norite, kad Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje nebūtų išsaugomi slapukai, galite savo naršyklės nustatymuose pasirinkti gauti pranešimą prieš įrašant bet kokį slapuką. Taip pat galite nustatyti, kad naršyklė iš karto atmestų visus arba kai kuriuos slapukus. Taip pat galite pašalinti slapukus, kurie jau buvo išsaugoti Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje.

Nustatymų vieta naršyklės meniu priklauso nuo konkretaus naršyklės tipo.

 

Atsisakyti sutikimo
Verified by MonsterInsights