Prieš persikraustant

Patarimai ruošiantis kraustytis.

Nuspręskite kas tai darys. Samdysite įmonę ar kraustysitės patys. Galbūt tiks kombinuotas variantas.

Jei samdysite perkraustymo įmonę patartina pasikviesti jos atstovą atlikti objektų apžiūras, pasiklausti jo patarimo, rekomendacijų. Kartais tinkamai pakonsultuoti galima ir telefonu, ar el. paštu. Šiais laikais visi turime išmaniuosius telefonus po ranka ir operatyviai bei nesunkiai galime padaryti keleta fotografijų su baldais, kad įvertitni darbų apimtis ar kitus su kraustymu susijusius dalykus.

Peržiūrėkite ir nuspręskite kurie daiktai bus kraustomi, pasidarykite sąrašą. Nuspręskite kokia tvarką ir kurie daiktai turi būti pakuojami ir kraustomi. Kartais įkraustymo objektas būna ne vienas todėl reikia žinoti koks daiktas kur bus gabenamas.

Apžiūrėkite kurie daiktai turi būti pakuojami, kokios medžiagos tam bus reikalingos. Informuokite įmonę apie reikalingas medžiagas, jei nežinote ko gali reikti paminėkite kas bus gabenama ir įmonės atstovai būtinai patars ko reikia, kad būtų pasiektas maksimalus daiktų saugumas.

Pasirinkite jums palankią datą darbams atlikti, atsižvelgiant į tokius veiksnius, kaip oro sąlygos (pvz. šaltis kenkia kai kuriems baldams, kambariniams augalams),  naujų patalpų įrengimo darbų pabaigą (jei patalpos remontuojamos ar statomos), kraustymo transporto galimybės privažiuoti kuo arčiau objekto (automobilių užstatymas, aktualu tankiai apgyvendintuose rajonuose ir verslo centų aikštelėse).

Jei daiktus ruošite, pakuosite patys pasirūpinkite kad pakavimo medžiagos atvyktų pakankamai anksti, jog spėti pasiruošti iki atvykstant kraustytojams. Jei yra būtina pasikonsultuokite dėl teisingo pakavimo medžiagų naudojimo (skirtingos rūšies lipnios juostos tinka skirtingiems darbams ir pan.). Išimkite visas lentynas kurios nepritvirtintos spintelėse, spintose, šaldytuvuose, nes supakuotų baldų  krovėjai negalės atidaryti ir patikrinti, tad nešant jos gali kristi ir apgadinti baldą ar įrangą. Nepamirškite išimti visų daiktų ir stalčių, nes nešant baldą jis bus vartomas ir daiktai susijauks ar apsigadins. Visi daiktai turėtų būti sudėti į dėžes ar kitaip supakuoti. Beje ištuštinus baldą jis bus lengvesnis ir jį nešti bus saugiau, paprasčiau. Jei pakuosite ne Jūs, o kraustymo įmonė, sutarkite kada būtina tai pradėti. Būtinai prižiūrėkite savo asmeninius daiktus (pinigines, rankines, dokumentus, raktus), kad jie nepasimestų ir nebūtų supakuoti su šimtais kitų daiktų tarp kurių gali būti sudėtinga juos rasti.

Tai dažnais atvejais pigus persikraustymas. Jei viskas tvarkingai ir aiškiai suplanuota, bei vyksta be nesklandumų   persikraustyti patiems seksis visai neblogai. Vienas iš didžiausių trūkumų tokio persikraustymo tas, jog retas kuris turi savo asmeninį, talpų, krovininį transportą kuris būtų persivežti sunkesnius daiktus ar didelį jų kiekį. Galimi sunkumai susiję su kokybiškomis pakavimo medžiagomis, bei daiktų supakavimu. Jeigu persikraustymas nėra didelis (nėra didelių ar sunkių daiktų, kiekis nėra didelis), esate pasitikintys savo jėgomis tai savarankiškas kraustymas tai ko jums gali pakakti.

Įmonės vykdomas perkraustymas.

Protingas variantas taupantiems laiką, savo fizines jėgas, ar tiesiog norintiems patogiai persikraustyti. Įmonės kurios specializuojasi perkraustymo paslaugose savo darbą išmano geriausiai ir jį atlikti gali daug paprasčiau, be nuostolių ar laiko gaišaties, turi darbų draudimus. Tinkamai atliekant planavimo darbus perkraustymo procedūras pakaks prižiūrėti tik įmonės atsakingiems asmenims, visai negaišinant kliento laiko. Klientui persikraustant nėra poreikio galvoti apie reikiamą krovėjų skaičių, pakavimo medžiagas ar transporto rūšį. Vienintelis tokio persikraustymo būdo trūkumas truputi didesnė persikraustymo kaina, ką įtakoja reikalingi didesni resursai patogiam ir maksimaliai saugiam persikraustymui.

Kombinuotas perkraustymas.

Jei kažką galite atlikti patys, bet turite ne viską kad persikraustymas pavyktų maksimaliai gerai tai galite rinktis  kombinuotą variantą ir derinti įmonės teikiamas paslaugas su savo galimybėm. Galbūt Jūs turite transportą, bet neturite kas galėtų sukrauti Jūsų turtą į jį, arba neturite transporto, bet yra būrys šaunių draugų kurie mielai Jums padės? Tokiu atveju savo galimybes papildykite įmonės resursais. Galbūt reikės prefesionalių pakavimo medžiagų ar pakavimo paslaugų, o gal tik rekomendacijų ar persikraustymo planavimo. Tvarkingai suplanuotas ir pasiruoštas kombinuotas persikraustymas suteikia geriausią kainos ir kokybės santykį.

Verified by MonsterInsights