Pianinų pervežimas

Pianinas vienas dažniausiai pasitaikančių sunkių krovinių dirbant su privačiais klientais. Pianino pervežimas reikalauja pasiruošimo, įrangos ir žinoma tam pasiruošusios komandos, kuri padarys tai saugiai ir maksimaliai greitai.

Mūsų įmonės darbuotojų daugiametės patirties dėka šis specifinis darbas yra padaromas sklandžiai nes:

 

1. Pianinas visada prieš išvežant iš jo stovėjimo vietos yra apipakuojamas specialiais pledais ir plėvele. Tokiu būdu jis saugomas nuo apgadinimų ar pabraižymų, jei įvyktų kontaktas su siena ar kita kliūtimi. Be abejo taip apipakuotas pianinas nepakenks patalpų sienoms jei į jas butų atsiremta.

2. Pianinas iš patalpų yra išvežamas ant specialios platformos, vežimėlio su guminiais ratukais, kad per siaurus praėjimus, duris, koridorius nereikėtų kliudyti sienų ar staktų. Vežant ratukais, o ne nešant rankomis galima pasiekti tikslumą ir išvežti pianiną nekliudant sienų bei pačio pianino.

3. Prie pianino specialiais nailono diržais yra pritvirtinamos tam skirtos pianino nešimo rankenos, kurios padeda nešantiems pianiną jį laikyti lygiai, tvirtai ir lipti laiptais nekliūvant kojomis nei į laiptus, nei į pianiną. Tokios rankenos ilgina pianino gabaritą, bet ankštuose laiptinių aikštelių posūkiuose ar koridoriuose jos turi galimybę nusilenkti taip sutrumpindamos nešulį.

4. Pianinas į automobilį nekeliamas, o užvežamas anksčiau minėtu vežimėliu per automobilyje esančias rampas/ trapus skirtus sunkių krovinių užvežimui. Tokios rampos palengvina pianino užvežimą į krovininį skyrių ir jo nereikia kelti nuo žemės rankomis ko pasekoje tikėtinas pianino kontaktas su automobilio kėbulu ir gali padaryti pažeidimą pianino galinėje dalyje.

5. Automobilyje pianinas tvirtinamas nailono diržais prie kėbule įrengtų kilpų ir pristatymo vietą pasiekia visiškai saugiai.

6. Pristačius pianiną į paskirties vietą jis užnešamas, įvežamas į patalpas ir nupakuojamas, bei pastatomas saugiai į vietą.

7. Būna atveju kai pianinai gabenami ir nestandartiniais metodais, per langus, balkonus, ar šonu laiptais.

Verified by MonsterInsights