Perkraustymo paslaugos

Mes perkraustymo profesionalai nes:

Bazinis pakavimas kraustymo pledais ir plėvele nemokamai.
Mūsų veikla orientuota į kokybę.
Kraustymo darbai drausti bendruoju civiliniu draudimu.
Perkraustymas yra mūsų vienintelė darbo sritis.
Naudojame tam pritaikytą pastoviai naujinamą transportą.
Darbuotojai legalūs, apmokyti savo srities profesionalai.
Pagalbinės medžiagos ir įranga yra profesionalūs.
Įgyvendinome ne vieną sudėtingą, nestandartinį projektą.
Plečiame partnerių tinklą Lietuvoje ir Europoje.
Konfidencialumas garantuotas.
Užtikriname darbuotojų atsakomybę už darbų kokybę pagal pareigas ir kompetenciją.

Perkraustymo paslaugos- tai darbai kurie apima asmeninių ar kitokių daiktų suskaičiavimą, surašymą, supakavimą, pakrovimą į transporto priemones, gabenimą- transportavimą, iškrovimą, užnešimą ir išpakavimą.

 

Kaip atliekamas perkraustymas Vilniuje ir iš kokių dalių susideda:

Krovimas, pakavimas. Dažnais atvejais kai krovinys yra specializuotam sandėlį krovos darbai atliekami krautuvais, tad žmogaus pagalba reikalinga netiesiogiai. Kraustymosi metu kai jokia technika negali padaryti darbo, tada reikalingos krovėjų- pakuotojų paslaugos. Perkraustymo paslaugų metu daiktus reikia tinkamai paruošti, supakuoti, nunešti, ir sukrauti į transporto priemones. Žmonės dirbantys tokį darbą turi būti fiziškai stiprūs (pasitaiko sunkių daiktų), ištvermingi (dažni alinantys maršrutai laiptais ar koridoriais), sąžiningi (dirbama su asmeniniais, brangiais daiktais), kruopštūs- atidūs (supakuoti ir nešti daiktus reikia taip kad jie nenukentėtų), paslaugūs (klientui reikia visapusiškai pagelbėti persikraustymo metu). Krovėjai- pakuotojai dirbdami naudoja medžiagas ir pagalbinę įrangą pagelbėjančią atlikti paslaugas tinkamai.

Pakavimo paslaugos, tai daiktų paruošimas transportavimui maksimaliai apsaugant nuo fizinių apgadinimų specialiai tam skirtomis medžiagomis. Naudojamos pakavimo- perkraustymo dėžės, lipni juosta, pakavimo plėvelės, pūslėtos- burbulinės pakavimo plėvelės, medienos skydai, kampai, juostos ir kitos pagalbinės medžiagos (kaip nekeista net šiukšlių maišus). Pakavimo paslaugas turi atlikti profesionalūs pakuotojai kurie turi patirties šiame darbe ir žino naudojamų pakavimo medžiagų specifikacijas, bei moka teisingai supakuoti daiktus maksimaliai apsaugant.

Transporto paslaugos. Tai krovinių ar keleivių gabenimo- pervežimo paslaugos iš vieno taško į kitą. Paslaugos gali būti vykdomos lengvaisiais automobiliais, mikroautobusais, sunkvežimiais, traukiniais, laivais ar lėktuvais. Sausumos transporto paslaugos mikroautobusais ir sunkvežimiais tai galimybė savo turtą, pirkinius, prekes nusigabenti į reikiamą vietą net ir neturint savo transporto.
Mikroautobusais dažniausiai gabenami- pervežami kroviniai pasiekia galinį savo paskirties tašką, yra išvežiojami po namus, kai iki tol buvo gabenti dideliu transportu (jūra ar oru), dėl galimybės privažiuoti į labiau apgyvendintas vietas kur didelis transportas paprasčiausiai neturi jokių galimybių. Labai dažnai mikroautobusai kaip transporto priemonės yra naudojami perkraustymo paslaugoms atlikti.

Sunkus krovinys tai toks kuris sveria daugiau nei gali pakelti vienas žmogus ir/ar sąlygos jam gabenti nėra paprastos, lengvos dėl didelio gabarito ar ankštų praėjimų. Sunkūs arba negabaritiniai kroviniai gali sverti ne vieną dešimtį, šimtą ar kelis šimtus kilogramų, gabaritas (plotis, aukštis, ilgis) tokių krovinių dažnais atvejais irgi būna ne standartinis. Labiausiai pasitaikaintys ir žinomi sunkūs negabaritiniai kroviniai yra seifai, pianinai, rojaliai, metalinės (ar kitokios didelės) spintos, pramoninės staklės, serveriai. Seifų, serverių bei pianinų dažniausiai pasitaiko kaip sunkūs kroviniai kraustymo metu. Esant poreikiui pianinų, seifų, rojalių, staklių, pervežimui yra naudojamos pagalbinės priemonės, vežimėliai, diržai, keltuvai.

Verified by MonsterInsights