Kraustymo medžiagos

Pakavimo medžiagos naudojamos kraustymo proceso metu.

Kraustymo pledai

Pledai skirti perkloti, perdengti kraunamus daiktus tarpusavyje. Naudojami dažniausiai jau automobilyje kraunant daiktus, arba iš anksto jais apvyniojant.

 

Kraustymo dėžė 50 X 40 X 40cm.

Penkių sluoksnių gofruoto kartono kraustymo dėžės skirtos dokumentų segtuvų, buities daiktų ar kito turto sukrovimui ir transportavimui. Kraustymo standartu priskirta dėžė patogiai nešama, ir kraunama automobiliuose maksimaliai išnaudoja krovos vietą.

 

Dėžės sukabintiems rūbams vežti 60 X 40 X 100 cm.

Speciali, penkių sluoksnių gorfuoto kartono dėžė skirta vežti sukabintiems rūbams jų nenuimant nuo kabyklų. Dėžės dydis pritaikytas kaip standartas prie kraustymo dėžių ir su jomis automobiliuose kraunasi maksimaliai išnaudojant krovos vietą. Kad jas nešioti būtų patogiau jose iškirstos rankenos palengvinančios darbą.

 

Lipni juosta dėžėms klijuoti

Skaidri lipni juosta skirta formuoti dėžes ir kitiems tvirtinimo darbams.

 

Popierinė lipni juosta

Lipni juosta skirta klijuoti ant baldų ar kitų paviršių kur yra tikimybė jog kitos juostos gali palikti klijų pėdsakus.

 

Burbulinė plėvelė

Jau klasika tapusi ir kaip pakavimo etalonas, plėvelė su burbuliukais skirta pakavimui ir daiktų apsaugai kraustymo metu. Ši plėvelė sukuria oro tarpą kuris ir saugo daiktą nuo fizinių apgadinimų.

 

Tampri strech plėvelė

Plėvelė skirta suvinioti, apvinioti daiktus apsaugai nuo dulkių, subraižymo. Taipogi naudojama sutvirtinimui apsaugant kad daiktas nejudėtų, nesidarinėtų jo durelės, stalčiai, ar neatsiskirtų kitos dalys. Plėvele supakuoti daiktai tarpusavy sukimba ir nejuda transportavimo metu. Į šią plėvelę galima pakuoti ir indus bei kitus virtuvės daiktus pakuojant juos į dėžes.

 

Pakavimo popierius

Popierius skirtas indų ar kitų trapių- dužių daiktų pakavimui.

 

Kartono kampai

Kartoniniai kampai skirti apsaugoti baldus ar kitus „jautrius“ kampus turinčius daiktus nuo mechaninių pažeidimų.

 

Maišai rūbams, patalynei

Šiukšlių maišai. Kad ir kaip nekeista, bet jie tinkami ne tik atliekoms- šiukšlėms krauti. Daugybės klientų sugalvotas būdas juose pakuoti drabužius bei patalynę privertė pagalvoti kad tai tikrai geras ir gan patogus būdas tai daryti. Kai rūbų ar patalynės nėra daug, kai nėra pavojaus juos suglamžyti galima laisvai tokius maišus naudoti. Beje kraunant krovininiame skyriuje tokiomis pakuotėmis patogu „apkamšyti“ kitą turtą taip sumažinant galimybę jam judėti. Svarbu naudoti stiprius, storus, didesnio litražo maišus kurie būna mėlyni, juodi ar geltoni (beje spalvų derinius galima panaudoti norint išrūšiuoti skirtingus daiktus).

 

Padukai baldams.

Apsauga skirta saugoti grindų dangą nuo subraižymo. Įvairių formų ir dydžių.

 

Guminės virvės

Juostos skirtos sutvirtinti daiktus reikiamu momentu pakuojant ar kraunant juos į automobilį.

Verified by MonsterInsights