Perkraustymo paslaugos Pianinų pervežimas Seifų pervežimas Daiktų saugojimas Transporto paslaugos Krovėjų paslaugos

Apie mus

Mūsų devizas: Maksimaliai kokybiški darbo rezultatai.
Mūsų tikslas: Visa mūsų įmonės politika yra paremta darbo kokybe, todėl mes daug investuojame į tai ko kiti galbūt negali pasiūlyti. Ilgametė įmonės įkūrėjų patirtis išmokė ko reikia, kad kraustymo paslaugos klientams būtų atliekamos su maksimaliu kokybės rezultatu, todėl mes turime pakavimo, pagalbines medžiagas, ir įrangą (kraustymo pledai, pianinų nešimo įranga ir pan.) tam rezultatui pasiekti. Klauskite ir mes pakomentuosime kuo mes pranašesni už kitus.

Apie mūsų įmonę.

KRAUSTYMELIS.LT- perkraustymo paslaugos Vilniuje. Persikraustymas daugeliui yra problemas ir laiko gaišatį keliantis dalykas. Tą žino daugelis, nes ne kartą yra visiems tekę persikelti iš vienos vietos į kitą (nuo studentų bendrabučiuose iki šeimų ar biuro kolegų).

Kaip ir kiekvienas darbas, perkraustymui reikalinga įranga, darbo jėga bei, žinoma, patirtis. Didžiąją dalį specifinių darbų reiktų leisti dirbti tos srities profesionalams, kurie žino kaip tai turi būti atliekama. Patikint specifinius darbus profesionalams sutaupoma  laiko, ir išteklių.

2013 metais buvo įkurta perkraustymo paslaugų įmonė MB “Kraustymelis.lt”, kurios tikslas yra maksimaliai kokybiškai atlikti savo klientų turto perkraustymo paslaugas. Kraustymelis.lt suburta iš komandos kuri dirba šį darbą jau daugiau nei 14 metų ir nori savo patirtimi pasidalinti su visais kuriems reikia savo turto perkraustymo procesą maksimaliai palengvinti. Per savo darbo šioje srityje metus jau atliktas ne vienas įvairaus turto perkraustymo (baldų, seifų, tyrimų technikos ir pan. perkėlimas) darbas leidžia Kraustymelis.lt komandai greičiau, tiksliau ir saugiau pergabenti Jūsų turtą maksimaliai patenkinant norimus lūkesčius.

Kraustymelis.lt Jums paskirs atsakingą darbuotoją (vadybininką) kuris patars kokia tvarka reiktų vykdyti darbus, kokia įranga ir darbo jėga reikalinga, kiek laiko tai gali trukti, ir kokia gali ar bus paslaugų kaina.  Mūsų teikiamos paslaugos atliekamos tik su tam skirtu transportu, technika, įrankiais, bei specialiomis pakavimo medžiagomis.  Darbus atliekantys darbuotojai yra apmokyti dirbti su šia technika, įrankiais bei medžiagomis. Kraustymelis.lt bendradarbiauja su patikimais partneriais kurie taipogi esant reikalui padės pastūmėti Jūsų pateiktas užduotis teisingo sprendimo link.

Kadangi mūsų klientai yra labai įvairūs tai ir jų galimas skirti laikas persikraustymo darbams skiriasi. Kraustymelis.lt būtinai taikosi prie kliento todėl ir paslaugų atlikimo laikas laisvai derinamas pagal jo (kliento) poreikį. Mums teikiantiems tokias paslaugas tai yra privaloma.

MB KRAUSTYMELIS.LT – kokybiški perkraustymo sprendimai

Tad kodėl mes?

Perkraustymas yra mūsų vienintelė darbo sritis.

Veikla orientuota į kokybę.

Naudojame tam pritaikytą transportą.

Darbuotojai legalūs, apmokyti savo srities profesionalai.

Pagalbinės medžiagos ir įranga yra profesionalūs.

Įgyvendinome ne vieną sudėtingą, nestandartinį projektą.

Plečiame partnerių tinklą Lietuvoje ir Europoje.

Konfidencialumas garantuotas.

Užtikriname darbuotojų atsakomybę už darbų kokybę pagal pareigas ir kompetenciją.