Apie mus

Kraustykis su profesionalais!

Su tokiu šūkiu mes sakome kad:

Mūsų devizas: Maksimaliai kokybiški darbo rezultatai.

Mūsų tikslas: Visą įmonės darbo politiką paremti darbo kokybe, daug investuoti į tai ko kiti galbūt negali pasiūlyti.

Mūsų veiksmai: Dirbti tik vienoje (kraustymo paslaugų) srityje, naudoti tik tam tikslui skirtą transportą, įrangą ir medžiagas, susikoncentruojant į Kliento pateiktą mums užduotį.

Apie mūsų įmonę.

MB “Kraustymelis.lt”- perkraustymo paslaugoms atlikti Vilniuje įkurta 2013 metais su tikslu atnešti į rinką vakarų šalių kraustymo patirtį ir kokybę. Persikraustymas daugeliui yra problemas ir laiko gaišatį keliantis dalykas. Tą žino daugelis, nes ne kartą visiems yra tekę persikelti iš vienos vietos į kitą (nuo studentų bendrabučiuose iki šeimų ar biuro kolegų). Mūsų įmonė susikoncentravusi tik į kraustymo paslaugų atlikimą ir visus su jomis susijusius niuansus išmano konkrečiai. Ilgametė įmonės įkūrėjų darbo praktika parodė ko reikia, kad kraustymo paslaugos klientams būtų atliekamos su maksimaliu kokybės rezultatu. Todėl mes turime pakavimo, pagalbines medžiagas, ir įrangą (kraustymo pledai, pianinų nešimo įranga ir pan.) tam, maksimaliam rezultatui pasiekti. Klauskite ir mes pakomentuosime kuo mes pranašesni už kitus.

Kaip ir kiekvienas darbas, perkraustymui reikalinga įranga, darbo jėga bei, žinoma, patirtis. Didžiąją dalį specifinių darbų reiktų leisti dirbti tos srities profesionalams, kurie žino kaip tai turi būti atliekama. Patikint specifinius darbus profesionalams sutaupoma laiko, ir išteklių. Kraustymelis.lt suburta iš komandos kuri dirba šį darbą jau daugiau nei 15 metų ir nori savo patirtimi pasidalinti su visais kuriems reikia savo turto perkraustymo procesą maksimaliai optimizuoti, palengvinti. Per savo darbo šioje srityje metus jau atliktas ne vienas įvairaus turto perkraustymo (baldų, seifų, tyrimų technikos ir pan.) darbas leidžia Kraustymelis.lt komandai greičiau, tiksliau ir saugiau pergabenti Jūsų turtą maksimaliai patenkinant norimus lūkesčius.
Kraustymelis.lt Jums paskirs atsakingą darbuotoją (vadybininką) kuris patars kokia tvarka reiktų vykdyti darbus, kokia įranga ir darbo jėga reikalinga, kiek laiko tai gali trukti, ir kokia gali ar bus paslaugų kaina. Mūsų teikiamos paslaugos atliekamos tik su tam skirtu transportu, technika, įrankiais, bei specialiomis pakavimo medžiagomis. Darbus atliekantys darbuotojai yra apmokyti dirbti su šia technika, įrankiais bei medžiagomis. Kraustymelis.lt bendradarbiauja su patikimais partneriais kurie taipogi esant reikalui padės pastūmėti Jūsų pateiktas užduotis teisingo sprendimo link.

Kadangi mūsų klientai yra labai įvairūs tai ir jų galimas skirti laikas persikraustymo darbams skiriasi. Kraustymelis.lt būtinai taikosi prie kliento todėl ir paslaugų atlikimo laikas laisvai derinamas pagal jo (kliento) poreikį. Mums teikiantiems tokias paslaugas tai yra privaloma.

MB KRAUSTYMELIS.LT – kraustykis su profesionalais.

Tad kodėl mes?

Perkraustymas yra mūsų vienintelė darbo sritis.

Veikla orientuota į kokybę.

Naudojame tam pritaikytą transportą.

Darbuotojai legalūs, apmokyti savo srities profesionalai.

Pagalbinės medžiagos ir įranga yra profesionalūs.

Įgyvendinome ne vieną sudėtingą, nestandartinį projektą.

Plečiame partnerių tinklą Lietuvoje ir Europoje.

Konfidencialumas garantuotas.

Užtikriname darbuotojų atsakomybę už darbų kokybę pagal pareigas ir kompetenciją.